0464 253 40 40

bilgi@divinas.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 20:00

BLOG
Anasayfa Blog Hangi Gelinlik Size Daha Yakın?

Hangi Gelinlik Size Daha Yakın?

30 Kasım 2019

Düğününüze ramak kala hangi gelinliği seçeceğiniz konusunda büyük bir kararsızlığa düşebilirsiniz.Aslına bakıldığında bu, çok uzun zaman öncesinden verilmesi gereken bir karardır.  Farkına varmadan hata yapmamak için gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktaları en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Özellikle de kendi kişiliğinize ve fiziğinize uygun gelinlik tarzını bulmakta zorlanıyorsanız vereceğimiz tavsiyeleri değerlendirmenizi öneririz.

1) Pırıltılı Gelinlik Modelleri: Her kadın düğün gününde özel ve zarif görünmek ister. Bu zarafeti yakalamanın sırrı ise aksesuarlarıyla ve de pırıltılı kumaşıyla zenginleştirilmiş ürünler tercih etmektir. Etrafına ışık saçan, son derece gösterişli ve prensesler gibi görünmek isteyenler genellikle simli gelinlikleri tercih ediyor. Elbette ki birçok düğün konseptine göre farklılıklar yaratarak da bu özel gününüzü daha anlamlı kılabilirsiniz. Sezonun trendlerine bakıldığında metalik ışıltılı gelinlik modellerinin yanı sıra, tüylü, bağcıklı ve de dökümlü gelinliklerin de 2020 yılında çok sık tercih edileceğini söylemek mümkün.

 

2) Renkli Gelinlik Modelleri: Her sene olduğu gibi bu sene de gelinlik modasına çok büyük değişimler kendisini gösterecek. Uzun süredir beyaz rengin trend olduğunu biliyoruz. Ancak yeni sezonda gelinlerin özel günlerinde biraz daha renklenmelerini sağlayacağız. Öyle ki bebe mavisi, pudra pembeler ve lila tonlarındaki gelinlik modelleri sıkça tercih edilen ürünler arasında yerini alacak.

 

3) Beyaz Gelinlik Modelleri: Genç kızlar hayatlarında bir kez yaşadıkları düğün günlerinde melekler gibi olmayı hayal etmektedir. Öyle ki çocukluğumuzdan beri telli duvaklı bembeyaz bir gelin olmayı hayal ediyoruz. Beyaz gelinlik modelleri bilindiği gibi birbirinden farklı konseptlerde üretilmektedir. Dileyen genç kızlar dümdüz etekli balık gelinlik modellerini tercih ederken, bazıları da kabarık etekli modelleri daha çok sevmektedir. Beyaz her kişilik türüne uyar. Aynı zamanda da çeşitli süslemelerle farklılıklar yaratmak da mümkündür. Mesela küçük bir uğur böceği detayı ile süslenen gelinlikler son derece trend durmaktadır.

 

4) Zarif Gelinlik Modelleri: Düğün günlerinde zarif görünmek her kadının hakkıdır. Birbirinden şık ve de zengin görünümlü gelinlikler ile sizler de zarafetinize zarafet katabilirsiniz. Özellikle de metrelerce uzanan duvaklar, minik detaylarda saklanan güzellikler ve fırfırlı etekler dikkat çekici bir görüntü elde etmenizi sağlayacak!

 Bu yazı 365 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın 0464 253 40 40

Bizi Arayın 0464 253 40 40

Müftü Mah. Cumhuriyet Cad. No:290/B Türk Telekom Karşısı Merkez / RİZE
0464 253 40 40
bilgi@divinas.com.tr
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.